Mobilny serwis TIR

NIEMCY – FRANCJA – BELGIA

Obsługujemy całą Europę Zachodnią 24h/dobę 365 dni w roku

+48 573 939 923

Serwis mobilny TIR Holownik TIR Serwis mobilny opon ZLEĆ NAPRAWĘ

Truck Serwis – mobilny warsztat samochodów ciężarowych Niemcy

Nasza firma J&W GLOB Service Sp. z o.o. prowadzi mobilny warsztat samochodów ciężarowych. Specjalizujemy się w serwisowaniu TIR-ów popularnych marek, takich jak Daf, Man, Volvo czy Renault. Działamy na terenie całej Europy Zachodniej. Nasz mobilny warsztat znany jest w Niemczech, Francji czy Wielkiej Brytanii. Dysponujemy liczną flotą busów serwisowych, czekających na zgłoszenia 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu. Nasze zespoły mechaników rozlokowane są przy uczęszczanych trasach tranzytowych w Belgii, Holandii, Szwecji, Norwegii, a także u naszych południowych sąsiadów, w Czechach, na Słowacji i Słowenii. Mobilny warsztat w Niemczech cieszy się renomą niedrogiego i zapewniającego sprawne, szybkie naprawy.

Jednak truck serwis to nie jedyna działalność firmy. Reperujemy również maszyny budowlane. Dojeżdżamy na miejsce zdarzenia nawet 40% szybciej niż konkurencja, a ceny bywają o połowę niższe niż w zachodnich warsztatach. Nasz mobilny warsztat TIR-ów zatrudnia doświadczonych mechaników, umiejących poradzić sobie nawet z nietypowymi usterkami. Wiemy, że nasza praca przekłada się na bezpieczeństwo Klientów, dlatego podchodzimy do niej z należytą starannością, a satysfakcję Klienta zawsze stawiamy na pierwszym miejscu. Dlatego nasz mobilny warsztat w Niemczech doczekał się szerokiego grona stałych klientów, którzy wiedzą, że mogą na nas liczyć niezależnie od pory dnia i nocy.

Nie tylko warsztat Tir

W naszym truck serwisie, poza zreperowaniem samochodu, można się też zaopatrzyć w sprzęt budowlany. Prowadzimy również sprzedaż taśm i taśmociągów, które sprowadzamy bezpośrednio z Rosji od największego producenta na tamtejszym rynku. Tak szeroka oferta pozwala na kompleksową obsługę Klientów, którzy chętnie do nas wracają.

Jako mobilny warsztat samochodów ciężarowych wiemy, jak ważna jest nasza dostępność. Dzięki naszym usługom truck serwis kierowcy są w stanie uzyskać pomoc, niezależnie, czy do awarii doszło na trasie, czy na postoju. W trybie mobilnym naprawiamy też sprzęt budowlany. Jesteśmy jedną z najlepszych tego typu firm w Europie. 

Jeżeli potrzebujesz naszej pomocy dzwoń +48 573 939 923 lub wypełnij formularz zlecenia.