Mobilny serwis TIR

NIEMCY – FRANCJA – BELGIA

Obsługujemy całą Europę Zachodnią 24h/dobę 365 dni w roku

+48 573 939 923

Serwis mobilny TIR Holownik TIR Serwis mobilny opon ZLEĆ NAPRAWĘ

Serwis Scania Niemcy

Scania od lat kojarzy się z nowymi technologiami i dbałością o ekologię. Nie dziwi zatem fakt, że samochody te rzadko się psują i są niezawodne. Dlatego serwis Scania jest potrzebny zwykle do regularnych przeglądów niż drogowych awarii. Jednak zawsze może zdarzyć się nieprzewidziana sytuacja, kolizja czy wypadek. Wtedy nie wahaj się i zadzwoń po serwis mobilny TIR.

Serwis Scania Niemcy i Europa Zachodnia - mobilny serwis TIR

Świadczymy usługi naprawiania samochodów ciężarowych w całej Europie Zachodniej i niektórych krajach Europy Środkowej. To, co nas wyróżniaj na tle konkurencji to szybkość działania. Utrzymujemy sieć mobilnych ekip profesjonalnych mechaników, dzięki czemu na miejsce awarii dojeżdżamy w ekspresowym tempie. Średnio przybywamy o 40% szybciej niż inne firmy. Pracujemy 24/7, więc pomożemy także w środku nocy czy w wolną niedzielę. 

Nasza kadra ekspertów i holownik TIR

Nasi specjaliści posiadają wysokie kwalifikacje i odpowiedni sprzęt. Wielu naszych pracowników ma własne doświadczenie za kierownicą TIRów, więc na wskroś zna realia i problemy, na jakie są narażeni nasi Klienci. Potrafimy zdiagnozować zarówno najpopularniejsze, jak i nietypowe usterki. W razie poważniejszych przypadków do naszej dyspozycji pozostaje holownik TIR. Naprawy prowadzimy na miejscu, a doskonała znajomość samochodów Scania pozwala na skuteczną pomoc. 

Serwis Scania Niemcy - ceny i szybkość naprawy

Mimo że pracujemy za granicą, wciąż utrzymujemy krajowe ceny za serwis Scania Niemcy i w innych krajach europejskich. Zdajemy sobie sprawę, że każda godzina przestoju pracy TIRa czy autokaru to spore straty dla właściciela, dlatego naprawiamy samochody Scania szybko i skutecznie. Z nami wrócisz na trasę bez zbędnego czekania. 

Dowodem wysokiej jakości naszych usług jest spora grupa zadowolonych klientów, którzy na stałe związali się z serwisem mobilnym TIR J&W GLOB Service Sp. z o.o.. Z sukcesem konkurujemy od lat z czołowymi europejskimi serwisami samochodów ciężarowych, oferując dużo korzystniejsze warunki finansowe. 

Jeżeli potrzebujesz naszej pomocy, dzwoń +48 573 939 923 lub wypełnij formularz zlecenia.