Mobilny serwis TIR

NIEMCY – FRANCJA – BELGIA

Obsługujemy całą Europę Zachodnią 24h/dobę 365 dni w roku

+48 573 939 923

Serwis mobilny TIR Holownik TIR Serwis mobilny opon ZLEĆ NAPRAWĘ

Holownik TIR

Naprawa TIR 24 – mobilny serwis TIR

Firma J&W GLOB Service Sp. z o.o., właściciel marki NAPRAWA TIR 24, to lider w zakresie naprawy i holowania samochodów ciężarowych TIR na terenie Niemiec, Belgii, Francji, a także Holandii. Obsługujemy samochody ciężarowe marki MAN, DAF, VOLVO, MERCEDES i IVECO. Nasza oferta nie ogranicza się jedynie do dojazdu mobilnych serwisów naprawczych na miejsce awarii. W przypadku poważniejszych awarii oferujemy Państwu największy holownik TIR, który odtransportuje auto we wskazane miejsce. Jesteśmy do Państwa usług 24h/dobę.

Nasze kwalifikacje

Zatrudniamy zespół wykwalifikowanych mechaników z wieloletnim doświadczeniem, którzy stale podnoszą swoje umiejętności i zdobywają wiedzę o najnowszych rozwiązaniach wykorzystywanych w transporcie ciężkim. Poza dobrze wyszkoloną kadrą posiadamy nowoczesny holownik TiR i sprzęt pomocniczy, który wykorzystujemy w naszej pracy.

Holownik Tir 24h /dobę

W sytuacji gdy Twoje auto ma poważną awarię lub uczestniczyło w kolizji i niemożliwa jest jego naprawa na miejscu, posiadamy największy holownik TIR, który może przyjść z pomocą kierowcy. Pomożemy Ci ustabilizować ciężarówkę i odholować ją w bezpieczne miejsce. TIRy holujemy zgodnie ze sztuką, mocując punkty zaczepu do urządzeń holowniczych według konstrukcji. Mamy także na uwadze poszczególne układy ciężarówki (mechaniczny, elektryczny, hydrauliczny i pneumatyczny), które czasami trzeba podłączyć lub rozłączyć, by nie uszkodzić auta. Posiadamy wszelkie wymagane prawem rodzaje uprawnień do holowania samochodów ciężarowych TIR. Bez względu na lokalizację i porę dnia lub nocy służymy Ci pomocą.

Zalety skorzystania z polskiego serwisu za granicą

Ceny za holowanie są znacząco niższe niż skorzystanie z pomocy zagranicznych serwisów naprawczych. Możemy zaoferować Państwu nawet 50% niższe koszty niż w serwisach zachodnich oraz 40 % szybszy czas dotarcia na miejsce awarii niż w przypadku konkurencyjnych serwisów polskich. Jak to robimy? Nasi pracownicy mieszkają za granicą i pracują w mobilnych busach usytuowanych na głównych autostradach Europy Zachodniej. Korzystając z pomocy polskiego serwisu naprawy i holowania aut nie musisz obawiać się żadnej bariery językowej w tłumaczeniu specyfiki awarii.

Oszczędność czasu i minimalizacja kosztów

Mając do dyspozycji strategicznie rozlokowane busy oraz Holownik Tir 24h /dobę jesteśmy w stanie szybko dotrzeć na miejsce awarii i zholować Twoją ciężarówkę. Wielu z naszych mechaników ma doświadczenie za kierownicą TIRów i wiedzą jak cenny jest czas przy przewożeniu ładunków. Nasze usługi są przystępne cenowo i dostosowane do polskich kieszeni. Zapraszamy do skorzystania z naszych usług.

Jeżeli potrzebujesz naszej pomocy dzwoń +48 573 939 923 lub wypełnij formularz zlecenia.