Mobilny serwis TIR

NIEMCY – FRANCJA – BELGIA

Obsługujemy całą Europę Zachodnią 24h/dobę 365 dni w roku

+48 573 939 923

Serwis mobilny TIR Holownik TIR Serwis mobilny opon ZLEĆ NAPRAWĘ

Serwis Volvo Truck Niemcy

Synonimem Volvo jest bezpieczeństwo. Dlatego wiemy, że serwis Volvo Truck w Niemczech czy innych zakątkach Europy musi świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Stawiamy sobie wyśrubowane wymagania, a sądząc po reakcjach i opiniach naszych Klientów, jesteśmy w stanie dorównać najwyższym standardom. Co ważne, możemy konkurować nie tylko jakością usług, ale również ceną. Ta potrafi być o połowę niższa od cen widniejących w cennikach zachodnich firm. Z pewnością jest to jedna z przyczyn popularności, jaką cieszy się nasz serwis Volvo Truck w Niemczech i innych krajach Europy Zachodniej. Z napraw J&W GLOB Service Sp. z o.o. mogą korzystać również kierowcy poruszający się po drogach we Francji, w Holandii, Belgii, Wielkiej Brytanii. Busy serwisowe rozmieściliśmy także przy najchętniej uczęszczanych trasach tranzytowych w Czechach, na Słowacji i Słowenii oraz w Szwecji i Norwegii.

Nasz dostępny w Niemczech serwis Volvo Truck gotowy jest odpowiedzieć na każde zgłoszenie 7 dni w tygodniu niezależnie od pory dnia i nocy. Czas reakcji naszych zespołów potrafi być krótszy od konkurencji nawet o 40%. Dlatego utrzymujemy się w czołówce firm świadczących mobilną naprawę TIR-ów. Jednak w swojej ofercie posiadamy również inne usługi, takie jak sprzedaż i naprawa maszyn budowlanych, czy sprzedaż taśmociągów, które importujemy bezpośrednio od największego producenta w Rosji.

Szybka naprawa niesprawnej floty przyczynia się do minimalizowania strat w firmie, co warto wziąć pod uwagę, kiedy konieczna jest pomoc w trasie. Dojeżdżamy na każde zgłoszenie w możliwie najkrótszym czasie, oferując pomoc szybką pomoc dzięki gęsto rozsianym busom serwisowym. Zaufanie do J&W GLOB Service Sp. z o.o. budujemy z pomocą naszych doświadczonych mechaników, którzy serwisują Volvo Truck w Niemczech już od lat. O tym, że swoją pracę wykonują sumiennie, świadczy, chociażby liczne grono stałych klientów. Zapraszamy do współpracy! Zapewniamy, że satysfakcję naszych Klientów stawiamy na pierwszym miejscu. To po prostu się opłaca.

Jeżeli potrzebujesz naszej pomocy dzwoń +48 573 939 923 lub wypełnij formularz zlecenia.