Mobilny serwis TIR

NIEMCY – FRANCJA – BELGIA

Obsługujemy całą Europę Zachodnią 24h/dobę 365 dni w roku

+48 573 939 923

Serwis mobilny TIR Holownik TIR Serwis mobilny opon ZLEĆ NAPRAWĘ

Pomoc drogowa TIR

Kolizja drogowa czy zwykła awaria może zdarzyć się każdemu kierowcy ciężarówki, czy autobusu. Gdy jedziesz służbowo, istotna jest nie tylko profesjonalna pomoc drogowa TIR, ale także sprawność działania, aby przestój był jak najkrótszy. Zadzwoń do nas o dowolnej porze dnia i nocy. Posiadamy sieć mobilnych punktów naprawczych, które działają całą dobę, 7 dni w tygodniu. Dojeżdżamy na miejsce awarii szybciej niż zagraniczne serwisy i sprawnie doprowadzamy samochód do ponownego użytku. 

Pomoc drogowa TIR - co wchodzi w skład usługi?

Pomoc drogowa TIR to wszelkie naprawy na miejscu, ale także wymiana opon czy holowanie. Dysponujemy mobilnym serwisem, ale także nowoczesnym holownikiem TIR, gdyby usterka czy wypadek były poważniejsze. Świadczymy usługę dowozu paliwa i awaryjnego odpalania.

Pomoc drogowa TIR - dlaczego my?

J&W GLOB Service Sp. z o.o. to profesjonalna firma, gdzie zadowolenie Klientów jest priorytetem. Zjawiamy się na miejscu awarii lub kolizji szybko i przeprowadzamy naprawy w krótkim czasie. Jest to możliwe dzięki wysoko wykwalifikowanej kadrze, dla której TiRy, samochody ciężarowe czy autokary nie mają tajemnic. 

Co więcej, oferujemy przystępne ceny, które są na każdą kieszeń. Niezależnie, czy będziesz potrzebować pomocy w Niemczech, Wielkiej Brytanii, Francji, Skandynawii, Czechach czy Słowacji, przedstawimy cennik pomoc drogowa TIR o kilkadziesiąt procent lepszy niż konkurencja. 

Jeżeli potrzebujesz naszej pomocy dzwoń +48 573 939 923 lub wypełnij formularz zlecenia.