Mobilny serwis TIR

NIEMCY – FRANCJA – BELGIA

Obsługujemy całą Europę Zachodnią 24h/dobę 365 dni w roku

+48 573 939 923

Serwis mobilny TIR Holownik TIR Serwis mobilny opon ZLEĆ NAPRAWĘ

Serwis naczep

Poza naprawą samochodów ciężarowych w zakres naszych usług wchodzi również specjalistyczny serwis naczep. Napraw dokonujemy całodobowo. Jesteśmy w stanie dojechać szybciej od konkurencji, ponieważ nasze wozy serwisowe rozlokowane są w pobliżu najczęściej uczęszczanych tras tranzytowych. Sprawny sprzęt jest gwarancją bezpieczeństwa, a wiemy, jak bardzo istotne jest to w pracy firm spedycyjnych, dlatego zespół J&W GLOB Service Sp. z o.o. składa się z doświadczonych mechaników gotowych reagować na zgłoszenia w całej Europie Zachodniej. Nasz serwis naczep dostępny jest w takich krajach, jak Niemcy, Belgia, Francja, Holandia, Słowenia, Czechy, Słowacja, Wielka Brytania, a także kraje skandynawskie: Szwecja i Norwegia. Przez lata pracy zdobyliśmy niezbędne doświadczenie, które procentuje zadowoleniem Klientów.

Podczas serwisowania naczep równie istotny jest czas naprawy i cena wykonanej usługi. Koszty naszych napraw potrafią być nawet o połowę niższe od tych oferowanych przez firmy z Europy Zachodniej. Poziom pracy naszych mechaników w żaden sposób nie ustępuje poziomowi serwisantów zachodnich. Biorąc pod uwagę opinię Klientów z różnych zakątków Europy, jesteśmy gotowi stwierdzić, że jest wręcz odwrotnie, dysponujemy jedną z najlepiej wykwalifikowanych kadr na rynku. Mamy więc pewność, że serwisowane u nas naczepy będą dobrze sprawowały się w codziennej pracy.

Mobilny serwis naczep

Nasz mobilny serwis działa na terenie całej Europy. Poza serwisowaniem naczep, zajmujemy się również sprzedażą i naprawą sprzętu budowlanego. Dokładając wszelkich starań, by Klient był usatysfakcjonowany z naszej pracy, prowadzimy także usługi doradcze i stałe przeglądy zakupionych w J&W GLOB Service Sp. z o.o. maszyn. Decydując się na współpracę z naszą firmą, zyskuje się zaufanego partnera, który będzie dbał o bezpieczeństwo biznesu każdego klienta – mamy w tym doświadczenie. Zachęcamy do kontaktu niezależnie od pory dnia i nocy.

Jeżeli potrzebujesz naszej pomocy dzwoń +48 573 939 923 lub wypełnij formularz zlecenia.