Mobilny serwis TIR

NIEMCY – FRANCJA – BELGIA

Obsługujemy całą Europę Zachodnią 24h/dobę 365 dni w roku

+48 573 939 923

Serwis mobilny TIR Holownik TIR Serwis mobilny opon ZLEĆ NAPRAWĘ

Serwis Daf Niemcy

W pełni profesjonalna ekipa mechaników umożliwia nam naprawę samochodów wielu marek. Prowadzimy jeden z najlepszych mobilnych serwisów Daf w Niemczech. Spełniamy wszelkie kryteria, by móc nas lokować w elicie, ponieważ w naszą pracę wkładamy nie tylko umiejętności poszczególnych pracowników, ale też pełne zaangażowanie, po prostu robimy to, co potrafimy najlepiej.

Daf to jedna z najbardziej znanych i popularnych marek samochodów ciężarowych. Swoją historię rozpoczęła już w 1928 roku. Firmę założyła dwójka braci, mechaników. Doskonale znali się na swoim fachu, dzięki czemu udało im się stworzyć samochód, który po dziś dzień króluje nie tylko na polskich drogach. By móc cieszyć się jak najdłuższą i bezproblemową jazdą tymi krążownikami szos, trzeba zadbać o odpowiednią pielęgnację samochodu. Gdy tylko coś pójdzie nie tak, pojawiamy się my – J&W GLOB Service Sp. z o.o. Prowadzimy serwis Daf w Niemczech i na terenie całej Europy Zachodniej. Dojedziemy we wskazane miejsce w czasie krótszym od konkurencji nawet o 40%. Nasze busy serwisowe są rozlokowane tak, by móc reagować tak sprawnie, jak to tylko możliwe w nagłych sytuacjach.

Profesjonalny serwis samochodów ciężarowych DAF

Nasz serwis Daf na Niemcy i inne europejskie kraje poza czasem reakcji wyróżnia również cena. Pod tym względem jesteśmy bardzo konkurencyjni wobec zachodnich serwisantów. W żadnym stopniu nie ustępujemy im jakością oferowanych usług, dlatego jesteśmy jednym z najczęściej wybieranych serwisów Daf w Niemczech. Najwyższa jakość, krótki czas i atrakcyjna cena pozwalają nam na stałe poszerzanie bazy zadowolonych Klientów.

Naprawą samochodów ciężarowych zajmujemy się od lat. Dojedziemy i pomożemy niezależnie od tego, czy do awarii doszło na trasie, czy na postoju. Mechanicy dostępnie 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu są w stanie zreperować usterkę na miejscu. Poza TIR-ami marki Daf specjalizujemy się również w serwisowaniu samochodów ciężarowych innych uznanych i popularnych producentów. Przemawiają za nami lata doświadczenia.

Jeżeli potrzebujesz naszej pomocy dzwoń +48 573 939 923 lub wypełnij formularz zlecenia.