Mobilny serwis TIR

NIEMCY – FRANCJA – BELGIA

Obsługujemy całą Europę Zachodnią 24h/dobę 365 dni w roku

+48 573 939 923

Serwis mobilny TIR Holownik TIR Serwis mobilny opon ZLEĆ NAPRAWĘ

Pomoc drogowa - DLACZEGO MY?

Dlatego że Firma J&W GLOB Service Sp. z o.o. to fundamenty tego co najlepsze w dzisiejszych czasach w dziedzinie specjalistycznych napraw Samochodów Ciężarowych a nasze wieloletnie doświadczenie oraz ciągle podnoszenie kwalifikacji oraz zdobywanie wiedzy z najnowszych rozwiązań wykorzystywanych w transporcie ciężkim pozwala nam szybko oraz sprawnie usunąć praktycznie każdą awarię.

50%
0
TAŃSZE NAPRAWY O 50% !!

Nasz serwis samochodów ciężarowych w Niemczech, czy we Francji a także w Belgii oraz Holandii - Mobilny serwis TIR - naprawy wykonuje średnio o 50% taniej niż Serwisy Zachodnie.

40%
40% SZYBSZA REAKCJA!!

Dzięki rozlokowaniu naszych busów serwisowych (Serwis mobilny tir) na terenie Europy Zachodniej, doświadczeniu i wyszkoleniu naszych pracowników realizujemy naprawy samochodów ciężarowych zdecydowanie szybciej od innych serwisów.

100%
100% GWARANCJI!!

Serwis Mobilny Tir to 100% gwarancji na szybką i skuteczną diagnozę. Nasi mechanicy po krótkiej rozmowie z kierowcą są w stanie w 100% zdiagnozować usterkę co pozwala na szybką reakcję i skuteczną naprawę.

24/7
DOSTĘPNOŚĆ 24H/DOBĘ

Pracujemy dla Was całą dobę tak byś Ty i Twój ładunek mógł na czas dotrzeć do celu. Naprawa samochodów ciężarowych i Serwis mobilny tir to bezpieczeństwo Waszego biznesu.