Mobilny serwis TIR

NIEMCY – FRANCJA – BELGIA

Obsługujemy całą Europę Zachodnią 24h/dobę 365 dni w roku

+48 573 939 923

Serwis mobilny TIR Holownik TIR Serwis mobilny opon ZLEĆ NAPRAWĘ

O nas

Dlatego że Firma J&W GLOB Service Sp. z o.o. to fundamenty tego co najlepsze w dzisiejszych czasach w dziedzinie specjalistycznych napraw Samochodów Ciężarowych a nasze wieloletnie doświadczenie oraz ciągle podnoszenie kwalifikacji oraz zdobywanie wiedzy z najnowszych rozwiązań wykorzystywanych w transporcie ciężkim pozwala nam szybko oraz sprawnie usunąć praktycznie każdą awarię.

Profesjonalny Serwis TIR

Naszą firmę tworzy grono wykwalifikowanych pracowników, których celem jest satysfakcja klienta z szybkiej oraz skutecznie przeprowadzonej naprawy. Nasze ogromne doświadczenie i indywidualne podejście do każdego Klienta pozwala na uzyskanie usług najwyższej jakości. Naprawa ciężarówek to nasza pasja. Zajmujemy się tym od lat, a na zadowolenie klientów poza wysokiej klasy usługami, składają się również konkurencyjne ceny, niższe nawet o 50% w stosunku do cen naprawy TIR-ów oferowanych przez zachodnie serwisy. Dysponujemy siecią mobilnych serwisów ciężarówek, dlatego nasi mobilni mechanicy są w stanie dojechać do Klienta szybciej niż inni specjaliści. Jakość, cena i czas naprawy plasują nas w ścisłej europejskiej czołówce. Ta mieszanka zapewniła nam też duże grono stałych klientów, do którego ciągle dołączają kolejne zadowolone osoby.

Zakres świadczonych przez nas usług jest bardzo szeroki. Specjalizujemy się w mobilnym serwisie samochodów ciężarowych TIR na terenie całej Europy Zachodniej. Prowadzimy serwis mobilny TIR w takich krajach jak: Niemcy, Francja, Belgia oraz Holandia a dla stałych klientów naprawy wykonujemy również w Hiszpanii, we Włoszech, w Czechach czy Danii. Są to kraje, w których zawsze można wezwać naszego Mobilnego Mechanika. Gwarantujemy sprawną obsługę, a naprawiamy ciężarówki wszystkich popularnych marek takich jak MAN, DAF, VOLVO, MERCEDES, IVECO oraz naczep. Jesteśmy przygotowani na błyskawiczne działanie, tak by zapewnić klientom możliwość szybkiego powrotu na trasę. Decydując się na nasz mobilny serwis ciężarówek, wybiera się sprawdzoną ekipę profesjonalistów. Zachęcamy do skorzystania z oferty serwisowania, swojej Floty w J&W GLOB Service Sp. z o.o.