Mobilny serwis TIR

NIEMCY – FRANCJA – BELGIA

Obsługujemy całą Europę Zachodnią 24h/dobę 365 dni w roku

+48 573 939 923

Serwis mobilny TIR Holownik TIR Serwis mobilny opon ZLEĆ NAPRAWĘ

Serwis Man Niemcy

Prowadzimy profesjonalny serwis Man w Niemczech i innych krajach Europy Zachodniej. Jesteśmy w stanie szybko dojechać we wskazane miejsce dzięki busom z mechanikami i specjalistycznym sprzętem rozlokowanym w całej Europie. Nasze usługi dostępne są całą dobę, 7 dni w tygodniu. Zatrudniamy szeroką kadrę mechaników z wieloletnim doświadczeń, co umożliwia nam konkurowanie z największymi firmami w naszej części kontynentu. Oferujemy wysoką jakość usług połączoną z krótkim czasem reagowania i niskimi cenami. Dokonujemy napraw w nagłych sytuacjach, umożliwiając szybki powrót na trasę i kontynuowanie pracy.

Serwis samochodów MAN w Niemczech - Szybki dojazd

Nasz serwis Man na Niemcy pozwala dokonać niezbędnych napraw za cenę nawet 50% niższą niż w Zachodnich serwisach. Spełniamy najwyższe standardy, które są niezbędne w sprawnym reperowaniu samochodów marki, która na całym świecie znana jest ze swojej efektywności i nowatorskich rozwiązań. Mechanicy, których zatrudniamy, stale podnoszą swoje kwalifikację, żeby sprostać wyzwaniom, jakie potrafi ze sobą nieść konieczność naprawy nowoczesnych samochodów naszpikowanych elektroniką. Trzymamy rękę na pulsie i dbamy o poszerzanie wiedzy, co pozwala zachować wysoką jakość i utrzymywać satysfakcję klientów na odpowiednim poziomie. Nie bylibyśmy tak cenionym serwisem Man w Niemczech, gdyby nie dbałość o detale i stosowanie procedur, które są, sprawdzają się nawet w kryzysowych sytuacjach.

Poza serwisowaniem ciężarówek Man w Niemczech i całej Europie Zachodniej, zajmujemy się również naprawą maszyn budowlanych i sprzedażą TIR-ów oraz ciężkiego sprzętu, takiego jak koparki, taśmociągi, kruszarki i innego rodzaju sprzęt potrzebny przy różnego rodzaju budowach. Nasza firma J&W GLOB Service Sp. z o.o. znana jest na całym starym kontynencie i cieszy się tam renomą, co znajduje potwierdzenie w regularnie rosnącej bazie stałych klientów. Nie bylibyśmy w stanie utrzymać się w czołówce firm w tak wymagającym segmencie rynku, gdyby nie umiejętność dostosowywania się do zmieniających się oczekiwań Klientów. W poszukiwaniu sprawdzonych i skutecznych rozwiązań warto zgłosić się do nas.

Jeżeli potrzebujesz naszej pomocy dzwoń +48 573 939 923 lub wypełnij formularz zlecenia.