Mobilny serwis TIR

NIEMCY – FRANCJA – BELGIA

Obsługujemy całą Europę Zachodnią 24h/dobę 365 dni w roku

+48 573 939 923

Serwis mobilny TIR Holownik TIR Serwis mobilny opon ZLEĆ NAPRAWĘ

Serwis Renault Truck Niemcy

Jako jeden z najbardziej uznanych serwisów Renault Truck w Niemczech oferujemy mobilną naprawę w krótkim czasie (do 40% szybszy czas reakcji od konkurencji) i korzystnej cenie (jesteśmy w stanie dokonać naprawy nawet 50% taniej niż zachodnie serwisy). Nasz mobilny serwis jest w stanie obsłużyć Klientów w całej Europie Zachodniej. Udaje się to dzięki strategicznie rozlokowanym busom z zespołami doświadczonych mechaników. Poza wykwalifikowaną kadrą możemy się też pochwalić nowoczesnym sprzętem, który w połączeniu z wysokimi umiejętnościami pozwala na wyjątkowo sprawne dokonanie napraw. Wiemy, jak ważny jest szybki powrót na trasę, dlatego dokładamy wszelkich starań, żeby zostać serwisem Renault truck nr 1 w Niemczech i całej Europie.

Ciężarówki Renault są znane i cenione na całym świecie. Nie ma jednak rzeczy niezawodnych. Na szczęście jesteśmy w stanie dojechać 24 godziny na dobę w każde wskazane miejsce. Nasz zespół mechaników jest w stałym pogotowiu, dzięki czemu jesteśmy nie tylko skuteczni, ale i bardzo szybcy. W naszym zespole posiadamy również osoby, które w swojej karierze zdobyły doświadczenie jako kierowcy, dlatego doskonale zdajemy sobie sprawę, jak podczas awarii w trasie istotny jest czas. Dlatego nasz serwis Renault Truck ceniony jest w Niemczech i całej Europie. Gwarantujemy skuteczną diagnozę i naprawę. Całodobowo pomagamy zminimalizować koszty spowodowane niespodziewanymi usterkami. Przy ustalaniu przyczyn niesprawności TIR-a posługujemy się najnowszym testerem diagnostycznym JALTEST, dzięki któremu możemy zapewnić jakość usług na najwyższym światowym poziomie.

Nasz serwis Renault Truck ma w Niemczech i pozostałych krajach starego kontynentu takich jak Belgia, Francja, Holandia, Wielka Brytania, czy kraje skandynawskie dorobił się już sporej grupy stałych Klientów. Ich zadowolenie to nasz najwyższy priorytet. Od lat udaje nam się utrzymywać jakość usług, która pozwala na rywalizację z największymi serwisami samochodów ciężarowych w Europie. J&W GLOB Service Sp. z o.o. to idealny wybór, jeśli szuka się niezawodności za rozsądną cenę.

Jeżeli potrzebujesz naszej pomocy dzwoń +48 573 939 923 lub wypełnij formularz zlecenia.