Mobilny Serwis Tir 24h

Serwis Mobilny TIR – Niemcy, Francja, Belgia – 24H/Dobę 365 dni w roku

Naprawa aut ciężarowych na terenie całej EUROPY zachodniej.
Przeprowadzamy diagnostykę komputerową najnowszym testerem diagnostycznym JALTEST.

Zadzwoń: +48 573 939 923

Mobilny serwis ciężarówek ( TIR ) znany naszym klientom jako naprawatir24.pl to grupa wysoce wyspecjalizowanych ludzi posiadających pasję oraz umiejętności do tego aby każda nasza naprawa i pomoc na drodze zakończona była pełnyms ukcesem. Każda z naszych jednostek wyposażona jest w profesjonalny sprzęt niezbędny do tego aby praca naszych mechaników była przyjemnością a naprawy wykonywane były rzetelnie oraz możliwie jak najszybciej. Nowoczesny sprzęt w tym testery diagnostyczne pozwalają nam precyzyjnie zdiagnozować usterkę a także w szybki sposób ją usunąć.

Podejmując się naprawy charakteryzujemy się tym że zawsze walczymy do końca aby auto odjechało z miejsca awarii o własnych siłach i nie zostawiamy naszych klientów samym sobie.

Nasze busy serwisowe stacjonują na głównych szlakach Europy zachodniej co pozwala nam szybko i sprawnie dojechać na miejsce awarii a jak dobrze wiadomo w usługach transportowych czas to pieniądz.

Obsługiwane przez nas lokalizacje: Serwis Mobilny Tir Belgia, Francja, Niemcy, Holandia, Węgry, Europa .

Stacjonowanie oraz naprawa ciężarówek w Belgii, Francji czy na terenie Niemiec to dla nas codzienność co doceniają nasi klienci korzystający z naszych usług od wielu lat.

Nasz serwis mobilny tir specjalizuje się w naprawach wiodących marek aut VOLVO-SCANIA-MAN-DAF-MERCEDES-IVECO oraz w naprawach aut specjalistycznych HAKOWCE-BDF-HDS-wywrotki, zajmujemy się również naprawami naczep.

Zakres naszych napraw na drodze:

 • wymiany sprzęgieł ,
 • naprawy silników ,
 • osprzętu silnika ,
 • układów hamulcowych ,
 • wymiany tarcz ,
 • regeneracja zacisków ,
 • naprawy skrzyń biegów automatycznych –manualnych ,
 • diagnostyka układów sterujących skrzynią biegów elektronicznych i pneumatycznych ,
 • naprawy piast ,
 • naprawy mostów napędowych ,
 • naprawy skrzyń pośrednich w autach specjalistycznych ,
 • naprawy układów pneumatycznych i hydraulicznych ,
 • naprawy zwolnic ,
 • naprawa osi w naczepach ,
 • naprawa reduktorów skrzyń biegów ,
 • diagnostyka komputerowa jednostek sterujących ,
 • elektronika ,
 • naprawy układów ADBLUE.
 • diagnostyka komputerowa ,
 • kalibracje komputerowe automatycznych skrzyń biegów .

Nasze wieloletnie doświadczenie uczy nas i wysuwa przed nami coraz cięższe zadania z którymi radzimy sobie naprawiając auta i maszyny naszych klientów.

Wiemy że szybka i skuteczna diagnoza usterki- czasami nawet podczas krótkiej rozmowy telefonicznej gwarantuje szybka i skuteczną naprawę a całodobowy dostęp do wszystkich części oraz dojazd do klienta na miejsce awarii w Polsce jak i Europie Zachodniej to nasza domena która wyróżnia nas spośród konkurencji.

Naprawę wykonujemy szybko , profesjonalnie i w konkurencyjnych cenach.
Przekonaj się sam i zleć naprawę (formularz zlecenia).

W razie jakichkolwiek pytań zapraszamy do kontaktu telefonicznego pod numerem +48 573 939 922 lub przez nasz formularz zgłoszeniowy.

24H TEL. SERWISOWY +48 573 939 923

Serdecznie zapraszamy do współpracy.

SERWIS MOBILNY TIR (SERWIS SAMOCHODÓW CIĘŻAROWYCH) – NAPRAWA SAMOCHODÓW CIĘŻAROWYCH NA TERENIE KRAJU i EUROPY ZACHODNIEJ (SERWIS MOBILNY TIR)

Specjalizujemy się w naprawach samochodów ciężarowych ( serwis mobilny tir ) wiodących marek – VOLVO-SCANIA-MAN-DAF-MERCEDES-IVECO oraz w naprawach samochodów specjalistycznych HAKOWCE-BDF-HDS-wywrotki zajmujemy się również naprawami naczep samochodów ciężarowych.

Potrzebujesz szybką wycenę lub oczekujesz natychmiastowej pomocy z zakresu naszych usług ( serwis mobilny tir )? Nasz serwis mobilny tir pracuje 24h na dobę!!

Dlaczego nasz serwis mobilny tir jest najlepszym rozwiązaniem dla Twojej firmy?

Dlatego że Firma J&W GLOB Service to fundamenty tego co najlepsze w dzisiejszych czasach w dziedzinie specjalistycznych napraw samochodów ciężarowych (serwis mobilny tir) oraz sprzedaży sprzętu budowlanego.

Prowadzimy serwis mobilny ciężarówek ( Tir ) w Europie Zachodniej – Niemcy , Belgia , Francja , Holandia, Słowenia , Czechy, Słowacja , Wielka Brytania jak również Szwecja oraz Norwegia.

Naszą firmę tworzy grono wykwalifikowanych pracowników, których celem jest satysfakcja klienta z wykonanych napraw oraz zakupionego sprzętu. Nasze ogromne doświadczenie i indywidualne podejście do każdego Klienta pozwolą na uzyskanie usługi najwyższej jakości z zakresu naszych napraw – serwis mobilny tir. Zakres świadczonych przez nas usług jest bardzo szeroki. Specjalizujemy się w naprawach pojazdów ciężarowych – serwis mobilny tir oraz sprzętu budowlanego na terenie całej Polski jaki i Europy Zachodniej ,sprzedaży maszyn budowlanych wiodących producentów , wszelkich urządzeń budowlanych najwyższej jakości oraz budową i regenerację taśmociągów jak i sprzedażą wszystkich rodzajów taśm. Naszym atutem jest także doradztwo oraz serwisowanie zakupionych u Nas maszyn jak i stałe przeglądy naprawionego przez nas sprzętu.