Serwis maszyn budowlanych

MASZYNY BUDOWLANE NAPRAWA I SERWIS MASZYN BUDOWLANYCH

KOPAREK- ŁADOWAREK-KOPARKOŁADOWAREK -PRZESIEWACZY–SERWIS MOBILNY NA TERENIE CAŁEGO KRAJU i Europy

Obsługiwane lokalizacje: Serwis Mobilny Tir Belgia / Serwis Mobilny Tir Francja / Serwis Mobilny Tir Niemcy / Serwis Mobilny Tir Holandia / Serwis Mobilny Tir Węgry / Serwis Mobilny Tir Europa

Nasz serwis maszyn budowlanych specjalizuje się w naprawach ścisłej Hydrauliki Siłowej. Przeprowadzamy naprawy głównych pomp, wszelkiego typu rozdzielaczy ,siłowników, skrzyń biegów , zmienników jazdy hydro motorów oraz w naprawach zagęszczarek.

Zajmujemy się również diagnostyką układów hydraulicznych w maszynach. Całość naprawy opiera się na dojeździe do klienta, diagnozie i usunięciu awarii.
Naszym największym atutem jest fakt , iż zawsze staramy się dokładnie zdiagnozować usterkę co za tym idzie naprawić maszynę jak najmniejszym nakładem kosztów a w efekcie nie narażać naszych klientów na nie potrzeba wydatki.

Nasz serwis mobilny działa całą dobę nigdy nie zostawiamy naszych klientów bez udzielenia pomocy.

W razie jakichkolwiek pytań zapraszamy do kontaktu telefonicznego pod numerem +48 573 939 922 lub przez nasz formularz zgłoszeniowy.

Serdecznie zapraszamy do współpracy

.

SERWIS MASZYN BUDOWLANYCH – NAPRAWA NA TERENIE KRAJU i EUROPY ZACHODNIEJ

Specjalizujemy się w naprawach i serwisie maszyn budowlanych wiodących marek.

Potrzebujesz szybką wycenę lub oczekujesz natychmiastowej pomocy w serwisie maszyn budowlanych? Skorzystaj z naszych usług! Nasz serwis maszyn budowlanych pracuje 24h na dobę!!

Dlaczego nasz serwis maszyn budowlanych jest najlepszym rozwiązaniem dla Twojej firmy?

Dlatego że Firma J&W GLOB Service to fundamenty tego co najlepsze w dzisiejszych czasach w dziedzinie specjalistycznych napraw i serwisie maszyn budowlanych oraz sprzedaży sprzętu budowlanego.

Prowadzimy serwis mobilny ciężarówek ( Tir ) w Europie Zachodniej – Niemcy , Belgia , Francja , Holandia, Słowenia , Czechy, Słowacja , Wielka Brytania jak również Szwecja oraz Norwegia.

Naszą firmę tworzy grono wykwalifikowanych pracowników, których celem jest satysfakcja klienta z wykonanych napraw(serwis maszyn budowlanych) oraz zakupionego sprzętu. Nasze ogromne doświadczenie w serwisie samochodów ciężarowych oraz maszyn budowlanych i indywidualne podejście do każdego Klienta pozwolą na uzyskanie usługi najwyższej jakości. Zakres świadczonych przez nas usług jest bardzo szeroki. Specjalizujemy się w serwisie maszyn budowlanych oraz samochodów ciężarowych ( mobilny serwis tir) na terenie Polski jaki i Całej Europy Zachodniej ,sprzedaży maszyn budowlanych wiodących producentów , wszelkich urządzeń budowlanych najwyższej jakości oraz budową i regenerację taśmociągów jak i sprzedażą wszystkich rodzajów taśm. Naszym atutem jest także doradztwo oraz serwisowanie zakupionych u Nas maszyn jak i stałe przeglądy naprawionego przez nas sprzętu.